Ми працюємо, ми з України!

Доставка

Доставка по місту.

 Безкоштовна доставкаДоставка по місту Дніпропетровськ, Харків, Черкаси та Сміла здійснюється безкоштовно до під'їзду (приватний сектор - до в'їзду) (при замовленні на суму понад 2000 грн.) в день замовлення або на наступний*.

Можливі варіанти доставки вранці та у вихідні дні (як виняток) обговорюються безпосередньо з консультантом.

Замовлення, оформлені безпосередньо в ітернет-магазині в суботу або неділю, доставляються в понеділок.

Якщо сума замовлення становить до 2000грн., вартість доставки - 50 грн.

Доставка по Україні.

Доставка товарів здійснюється на таких умовах:

  • повної передоплати вартості товару, за умови можливості доставки в населений пункт покупця всеукраїнськими службами доставки за погодженням з покупцями
  • оплаты после проверки товара на складе перевозчика «Новая Почта» (+2% покупатель оплачивает товар при получении в своем населенном пункте.)

Вартість доставки по Україні оплачує покупець.

Під час доставки в регіони також можливо замовити додатково доставку до під'їзду або безпосередньо в квартиру. Дана послуга оплачується покупцем додатково і узгоджується заздалегідь! Товари, які відправляються в інші міста України, страхуються нашою компанією в обов'язковому порядку.

УВАГА!!! Прохання перевіряти якість і зовнішній вигляд товару на складі перевізника до моменту підписання документів про прийняття, в іншому випадку, якщо покупець не перевірив вантаж і виявив дефект після оформлення документів про прийняття товару, претензії до зовнішнього вигляду не приймаються і страховка на товар є недійсною. БУДТЕ УВАЖЛИВІ!

Просимо Вас звернути увагу, що ручне занесення (підйом) техніки є додатковою послугою нашої компанії і підлягає наступній тарифікації:


Послуга Вартість за один поверх
Холодильник (висота понад 1.85м) 45 грн
Холодильник (висота до 1.85м) 45 грн
Пральна машина 45 грн
Газова плита 45 грн
Вбудована духовка 45 грн
Посудомийна машина 45 грн
Плазмовий ТВ (великий) 35 грн
Техніка вагою від 25 до 40 кг. 30 грн
Техніка вагою від 10 до 25 кг. 25 грн
Остальная техника весом до 10 кг. бесплатно


ОПЛАТА

Нашим покупцям ми пропонуємо такі можливі форми оплати при купівлі товарів в інтернет-магазині ТехноДар:

готiвка

Оплату здійснюють готівкою в гривні. Дану оплату Ви можете здійснити безпосередньо після доставки нашим експедитором замовленого товару, або ж зробити авансовий платіж при оформленні замовлення в нашому офісі.

Безготівкова

Оплату здійснювати безготівковим банківським переказом, після надання менеджером компанії рахунку-фактури з переліком замовленого Вами товару. Наданий Вам рахунок дійсний 3 банківські дні. За умови отримання кредиту діють також діють умови безготівкової оплати.

Дана форма оплати здійснюється фізичними та юридичними особами. Для підприємств, які є платниками податків на загальних підставах, наша компанія надає повний пакет бухгалтерських документів

Оплата картою

Оплата товарів у нашій компанії Ви можете здійснити банківським переказом, платіжними картами MasterCard, Visa, Maestro. За такої форми оплати Вам необхідно отримати реквізити у менеджерів компанії, гарантією і фактом оплати є платіжний документ з Вашими реквізитами, завірений мокрою печаткою банку відправника.