Ми працюємо, ми з України!

Водонагрівачі Garanterm

У цій категорії немає товарів

Водонагрівачі Garanterm

Водонагрівачі Garanterm, купити які зможуть клієнти з абсолютно різними фінансовими можливостями, - це унікальне поєднання високої якості та доступної ціни. Такі пристрої прослужать максимально довго, не турбуючи вас будь-якими поломками або збоями в роботі. У їхньому створенні застосовувалися найсучасніші технології та екологічно чисті матеріали, тому ви можете розраховувати не тільки на їхню довговічність, а й на високу продуктивність. На сучасному ринку існує кілька видів такого роду техніки, кожен з яких має свої особливості та переваги.

Різноманітність моделей бойлерів Garanterm

Загалом виділяють два основних види водонагрівачів Garanterm - нержавіючі та армовані. Перші з них мають класичний дизайн циліндричної форми і виготовлені з якісної нержавіючої сталі. У їх розробці застосовується унікальна технологія холодного зварювання Cold Metal Transfer, а також система захисту швів Point "Y", які забезпечують міцність і високі антикорозійні властивості бака. Ергономічна конструкція такої техніки дає змогу розміщувати її в будь-яких приміщеннях, раціонально використовуючи корисний простір.

Армовані водонагрівачі Garanterm, відгуки про які свідчать про триваліший термін їхньої служби, мають міцний верхній шар, який з часом не піддається деформаціям. Внутрішня поверхня бака в таких пристроях покрита високоякісною армованою емаллю, яка наноситься за технологією Dry Coat. Для більш ефективного захисту таких агрегатів від корозії, в них застосовується магнієвий анод. Рекордно високий рівень теплоізоляції забезпечується системою SuperFoam, завдяки чому значно скорочується енергоспоживання водонагрівачів цієї торгової марки. Такі пристрої оснащені зручними регуляторами температури з трьома режимами потужності, а також подвійними нагрівальними елементами.

Переваги співпраці з нами

Інтернет-магазин «ТехноДар» пропонує вам якісні послуги з оформлення замовлення вподобаного вами товару, а також з його доставки в будь-яке місто України. Ми гарантуємо якість кожної одиниці техніки, а також забезпечимо її своєчасний сервіс протягом усього гарантійного терміну. Крім того, у нас представлені найвигідніші в країні ціни на товари цієї категорії. Зверніть також увагу, що в межах Дніпропетровська ми здійснюємо доставку абсолютно безкоштовно.