Ми працюємо, ми з України!

Плити Gorenje

У цій категорії немає товарів

Газові плити Gorenje

Газові плити Gorenje привертають увагу покупців по всьому світу завдяки високій якості та оригінальному дизайну техніки від цього виробника. Їхня перевага порівняно з електричними моделями полягає в значній економії ресурсів і коштів клієнтів. Крім того, рішення купити газову плиту Gorenje може бути стимульовано доступною ціною на товари цієї торгової марки.
Вмотивовані бажанням відповідати запитам споживачів, виробники розробили кілька лінійок газових плит Горєніє в стилі high tech, які представлені в різних цікавих кольорових гамах. Сучасні моделі такого роду продукції підтримують функції електрозапалювання і контролю за подачею газу. Усі товари цієї категорії мають тривалий термін експлуатації та гарантії від виробника. Їхньою особливістю також є компактні розміри, що може бути актуально під час встановлення такої техніки в малогабаритних приміщеннях.
Сучасні газові плити оснащені безліччю нових технологій для приготування оригінальних страв у домашніх умовах. У цьому сенсі не є винятком і продукти компанії Gorenje, обладнані грилем, емальованими решітками та іншими пристосуваннями. Духові шафи деяких моделей розроблені за унікальною технологією, яка забезпечує ефект традиційних камінних печей, завдяки чому користувачі отримують найкращі результати приготування будь-яких страв. Система Eco Clean, якою оснащені всі моделі товарів цієї категорії, дасть змогу без зусиль видаляти з поверхні плити будь-які забруднення.
Якщо ви вирішили купити газову плиту Gorenje, інтернет-магазин Технодар подбає про її доставку по Дніпропетровську і за його межами.