Ми працюємо, ми з України!

Посудомиючі машини Hotpoint-Ariston

У цій категорії немає товарів

Вбудовувані посудомийні машини Ariston

Посудомийні машини Ariston дадуть вам змогу істотно заощаджувати ваші час і ресурси при виконанні господарської роботи, дбайливо та якісно очищаючи столові прилади, посуд різних розмірів, кришталеві та скляні келихи, дека й інші кухонні пристосування. За рахунок нагрівання води до дуже високих температур пристрої такого роду гарантують очищення посуду не тільки від забруднень, а й від мікробів. Оптимальне співвідношення ціни та якості дали змогу виробникам залучати все більше клієнтів, які приймають рішення купити посудомийну машину Ariston.

Робота приладів від цього виробника практично повністю автоматизована. Це стосується встановлення того чи іншого режиму миття посуду, контролю за рівнем забруднення води, дозування мийного засобу і запобігання будь-яким неполадкам. Розробники посудомийних машин Арістон подбали про те, щоб їхня продукція прослужила вам якомога довше, забезпечуючи найкращі результати роботи. Тому особливу увагу було приділено контролю за жорсткістю води. У кожній моделі техніки такого роду були встановлені індикатори, що контролюють рівень регенеруючої солі, яка необхідна для пом`якшення води.

Для отримання ідеальних результатів на завершальних етапах роботи сучасних посудомийних машин Ariston застосовується спеціальний ополіскувач, відсоток якого у воді також контролюється спеціальними датчиками. Залежно від ступеня завантаженості машини, матеріалів, з яких виготовлено посуд, рівня його забруднення, встановлюється спеціальна програма мийки. В останніх моделях посудомийних машин Ariston кількість таких програм досягає дванадцяти. Такого роду техніка розрізняється також за габаритними розмірами. Найбільшою популярністю, проте, користуються повнорозмірні багатофункціональні посудомийки Арістон. Також важливо відзначити, що виробники застосовують у своїй продукції технологію EcoTech, яка дає змогу заощаджувати до 15 % більше електроенергії порівняно з технікою стандартного класу.

Якщо ви вирішили купити посудомийну машину Ariston, інтернет-магазин Технодар надасть вам усю необхідну інформацію і здійснить доставку техніки в будь-яку точку Дніпропетровська і його околиць.