Ми працюємо, ми з України!

Як вибрати телевізор?


Время прочтения:5 мин
Дата публикации:16/07/2021
Рейтинг статьи: (7577)

Як вибрати телевізор? интернет-магазин Технодар

Відгуки про побутової техніки і електроніки часто різняться. Доводилося помічати, як думка клієнта, що купує ексклюзивну новинку, може не збігатися з оцінкою іншого покупця цієї ж моделі? Якісний пристрій не потребує критики, але регулярно їй піддається. Це відбувається через невиправдані очікування, які утворюються через незнання простих, але важливих правил під час купівлі телевізора. Якщо вивчити всі параметри і підібрати прилад, виходячи зі своїх уподобань, негативних відгуків буде менше.


Враження складається від швидкості роботи телевізора, його комплектації, зовнішнього вигляду, функціональності. Від зіставлення характеристик, а також визначення потреби і важливості придбаного пристрою залежить задоволення покупкою. Тому перед тим, як остаточно визначитися з вибором телевізора, варто звернути увагу на основні параметри, порівняти його зі схожою моделлю. Незважаючи на широкий асортимент пропонованих девайсів, обов'язкові параметри залишаються незмінними для всіх видів телевізорів. За допомогою наших підказок і порад буде легше орієнтуватися серед достатку товару.

Продаж телевізорів

Які параметри важливі під час вибору телевізора?

Під час вибору головного девайса в будинку необхідно враховувати власні звички перегляду ТБ і особливості приміщення. Ми склали інструкцію з вибору сучасної моделі з урахуванням повсякденних функцій, які можуть стати в нагоді:

Діагональ

Розмір телевізора слід вибирати, виходячи з призначення техніки. Для невеликих кімнат раціонально купувати компактну техніку. Навіть мініатюрні моделі виготовляються з максимальним набором функцій, які можна вмістити в конструкцію. Наприклад, компанія LG у 2021 році представила 32-дюймовий телевізор Smart TV за привабливу ціну.

Великі телевізори, призначені для встановлення відеоігор і перегляду кіно, підкреслять стиль великої кімнати. Габаритні моделі розміщуються у вітальнях і спальнях. Вони оснащені великою кількістю функцій і будуть недоречні в маленькому просторі. Крім того, встановивши екран занадто близько до глядача, складніше сприймається контент і яскрава картинка здатна нашкодити зору.


Дозвіл

Формат HD може бути встановлений у всіх сучасних пристроях. Він є ідеальним варіантом для перегляду кабельного ТБ у 32-дюймових моделях. Більші конструкції відійшли від застарілого HD і оснащені екранами з високою роздільною здатністю:


  • Full HD (1 920 × 1 080). Зробив революцію стандартів, що прийшли на зміну HD у 2007 році. Зберігає максимальну деталізацію зображення. Full HD все ще затребуваний, популярний і є основним, але поступово застаріває разом із попередником;

  • UHD или 4K (3 840 × 2 160). Прогресуючий формат, який використовується в останніх випущених на ринок пристроях. Роздільна здатність 4К не є основною: з такою кількістю пікселів важко сприймати ТВ-програми. Але ідеально підходить для перегляду Youtube, ігор, серіалів, і найближчим часом витіснить Full HD;

  • 8К (7 680 × 4 320). Екран з такою роздільною здатністю встановлений лише в декількох VIP-моделях. Видає ексклюзивну, супер реалістичну картинку, але максимальна на сьогоднішній день кількість пікселів сприймається не всім контентом.


Технологія матриці

Якісна передача кольору, реалістичність, висока яскравість і контраст виведеної картинки безпосередньо залежать від дисплея. Виробники використовують матриці трьох основних типів:

  • LED - технологія, що застосовується в телевізійній техніці. Це екран на рідкокристалічній матриці і з підсвічуванням від світловипромінювальних діодів. Незважаючи на те, що LED-панелі винайдено давно, вони не застаріли і є найпоширенішими на сьогоднішній день;

  • QLED - вдосконалена технологія виготовлення дисплея, що підвищує вартість пристрою. Відрізняється використанням синіх світлодіодів, які підсвічують кольори, яких бракує в палітрі, для яскравішого і насиченішого контенту.;

  • OLED - сучасний екран з органічними світлодіодами, які самостійно випускають світло. Дисплей з OLED матрицею тонший і легший за попередників. Місце, що звільнилося в конструкції (за рахунок товщини в кілька мм) використовують для потужного акумулятора. Відповідно, чудове колірне охоплення підвищує ціну на телевізор OLED.


Який телевізор купити в 2021?

На ринку представлена величезна кількість новинок, які щойно вийшли на прилавок, і актуальних, не застарілих моделей. У 2021 році все менше людей сприймають прилади радянського типу, без доступу до інтернету, зручного пульта і розширених можливостей. Телевізори від нижчеперелічених виробників виготовляються відповідно до запитів покупців і оснащені сучасними розробками. Клієнту залишається визначити бюджет покупки, розмір пристрою і бажаний функціонал.

За оптимальним співвідношенням ціни та якості на 2021 рік популярні телевізори брендів:

  • LG - щорічно поповнює колекцію модними телевізорами в різних цінових категоріях. Асортимент включає невеликі новинки від 32 дюймів, і величезні 77-дюймові панелі. Усі пристрої оснащені функцією Smart та іншими перевагами, які розширюються зі збільшенням ціни;

  • Samsung - бренд старається над дизайном і додає нові рішення для інтер'єру клієнтів. У добірці телевізорів Samsung ви знайдете різні варіації конструкції: зі стандартними/ексклюзивними підставками або класичними ніжками. Також, Самсунг пропонує привабливу колірну гамму - в наявності є білий і чорний відтінки в матовому або глянсовому покритті;

  • Sony - продукція бренду продовжує впроваджувати досвід у сфері інновацій у свої розробки, щоб привабити і закріпити покупців. Ціна і якість пропозицій фірми повністю виправдані: новітні панельні технології, X1 Ultimate 8K процесори, чіткість збірки і деталей.

  • Xiaomi за відносно недавнє існування на ринку зарекомендував себе, як виробник якісної продукції за мінімальну ціну. Фірма не економить на матеріалах і використовує матриці відомих компаній. Телевізори в бюджетному варіанті також мають низку функцій, насичений звук і яскраву, глибоку картинку.


Рейтинг формується за відгуками покупців, але не завжди є показником. У ТОП найкращих телевізорів можуть увійти зручні моделі або пристрої з несподіваною вартістю, які вам не підходять. Визначтеся з головним фактором, що впливає на ціну, - розміром; виберіть роздільну здатність, тип матриці; зберіть набір функцій, якими будете користуватися, і насолоджуйтеся покупкою.

Продаж телевізорів

Рейтинг статьи: (7577)
   Ваша оценка: 


Оставить отзыв / Задать вопрос