Ми працюємо, ми з України!

Пральні машини LG

У цій категорії немає товарів

Пральні машини LG


Пральні машини LG зарекомендували себе на ринку як найбільш потужні та місткі. У продуктах цього виробника застосовуються новітні розробки у сфері технологій догляду за делікатними тканинами. Втім, це далеко не єдина причина, через яку варто купити пральну машину LG.
У моделях останньої серії успішно поєднані технології SteamWasher і SteamDryer, завдяки яким забезпечуються бездоганні результати прання і сушіння за мінімальних витрат води, енергії та часу. Ці результати можуть бути поліпшені за рахунок унікальної технології очищення білизни за допомогою пари, яка проникає в структуру тканини значно краще, ніж вода. Система подачі пари і води TrueSteam забезпечує найоптимальніші умови прання, а технологія SteamFresh дає змогу швидко освіжити речі із середнім забрудненням. Сучасні пральні машини LG оснащені унікальною системою очищення Allergiene, яка успішно бореться з алергенами, видаляючи з білизни до 95% пилу та інших шкідливих для людини речовин. Багато моделей обладнано спеціальними датчиками, завдяки яким машина самостійно встановлює режим прання і полоскання залежно від об`єму та ваги білизни, яку ви перете, що дасть змогу істотно економити використовувані ресурси.
Не залежно від спектра функцій, які підтримує та чи інша модель, клієнтів приємно здивують ціни на пральні машини LG. Усі вони вирізняються невисоким рівнем створюваного шуму під час роботи завдяки технології TrueBalance, яка запобігає небажаним вібраціям. Товари цієї категорії вважаються найбільш економічними з точки зору використання електроенергії. Пральні машини LG відзначені знаком Energy Star -програми уряду США, демонструючи в кілька разів ефективніші результати порівняно з мінімальними вимогами, встановленими державними стандартами. Пральні машини LG делікатно піклуються про ніжні тканини, встановлюючи спеціальний режим прання. Ви також зможете вибрати функцію легкого прасування, яка забезпечить мінімальну кількість сладок, що утворюються на одязі в процесі роботи машини.
Інтернет-магазин Технодар допоможе вам вибрати саме ту модель, яка буде повністю відповідати вашим вимогам, а також здійснить доставку пральної машини LG по Дніпропетровську і за його межами.