Ми працюємо, ми з України!

Холодильники LG

У цій категорії немає товарів

Холодильники LG

Холодильники LG від відомого південнокорейського виробника, репутація якого говорить сама за себе, здивують вас різноманітністю дизайнерських рішень. Не дивлячись на те, що саме дизайн є візитною карткою цієї торгової марки, це далеко не єдина причина, через яку варто купити холодильник LG. У розробці техніки цієї категорії застосовувалися найпрогресивніші технології, а отриманий результат пройшов найжорсткіший контроль якості. Холодильники LG отримали найкращі відгуки покупців і заробили репутацію максимально зручної, місткої і стильної техніки, здатної прикрасити будь-яку кухню. Сьогодні виробник пропонує вашій увазі кілька провідних лінійок такого роду техніки, що користуються особливим попитом серед клієнтів.

Популярні серії холодильників LG

Гордістю компанії, поза всякими сумнівами, можна назвати холодильники лінійки French Door, що поєднують у собі передові технології та витончений дизайн. Моделі цієї серії мають чотирьохдверну конструкцію і оснащені містким диспенсером для отримання фільтрованої води, який дає можливість наповнити цілий глечик. Така техніка також обладнана зручним цифровим дисплеєм, що дає змогу контролювати температурні режими різних відділень.

Найпопулярнішими по праву вважаються холодильники LG серії Side-By-Side, що демонструють ідеальне співвідношення ціни та якості. У таких моделях, як правило, присутній генератор льоду і висувна опора для глечика. Пристрої серії Bottom Mount Freezer мають досить зручну конфігурацію з нижнім розташуванням морозильної камери. У них застосовується технологія нерівномірного розподілу холоду, що забезпечує різні температурні режими в різних зонах, а також система економного енергоспоживання.

Переваги наших послуг

Інтернет-магазин «Технодар» пропонує техніку найвищої якості, яка прослужить вам довго і надійно. У нас ви зможете вибрати холодильник, який максимально відповідає вашим вимогам і фінансовим можливостям. Ми здійснюємо доставку будь-якої продукції по всій території України, а в межах Дніпропетровська надаємо цю послугу абсолютно безкоштовно. Ми також надаємо можливість вибрати найбільш зручну для вас систему оплати товару.