Ми працюємо, ми з України!

Холодильники Liebherr

У цій категорії немає товарів

Холодильники Liebherr

Liebherr є одним з лідерів на вітчизняному ринку побутової техніки. Холодильники від цього виробника давно зарекомендували себе як надійний і довговічний продукт. Використання у виробництві інноваційних технологій спричинило стрімке зростання і розвиток компанії, яка сьогодні надає користувачам великий вибір техніки, що відповідає будь-яким вимогам.

Унікальна пропозиція компанії

В даний час під торговою маркою Liebherr випускається кілька серій холодильників з класом енергоспоживання А++ і А+. Широкий модельний ряд техніки такого роду представлений пристроями будь-яких розмірів, аж до двометрових агрегатів, призначених для утримання великих сімей. Всі моделі холодильників Liebherr обладнані висувними секціями BioFresh з незалежним налаштуванням температурного режиму і вологості, що дасть змогу створити потрібні умови для зберігання специфічних продуктів. Розробники забезпечили їх і такими функціями, як динамічна вентиляція, надшвидке заморожування, контрольні індикатори, що сигналізують про збої в роботі агрегату, а також інноваційна система захисту від дітей.

Приємною особливістю конструкції таких пристроїв є регульована висота ніжок. Ручка з вбудованим штовхачем унеможливлює негерметичне закриття дверцят, а перенавішувані двері дадуть змогу поставити холодильник практично де завгодно. У контексті переваг такого роду техніки слід також сказати про абсолютно безшумну роботу компресора в холодильниках цієї торгової марки.

Купити холодильник Liebherr варто поціновувачам простоти і надійності. Це стосується не тільки функцій, а й дизайну агрегату. Строгі прямі лінії пристрою вдало підкреслять стиль будь-якої кухні, а правильно підібраний колір техніки забезпечить її гармонію з іншими елементами інтер`єру. При цьому цінова політика компанії забезпечила доступність такої продукції для користувачів з абсолютно різним достатком.

Переваги наших послуг

Якщо ви прийняли рішення купити холодильник Liebherr, наші фахівці допоможуть вам визначитися з підходящою моделлю і дадуть відповідь на всі питання з приводу установки техніки на вашій кухні. Ви можете розраховувати на найвигідніші в країні ціни, а також на якісний сервіс придбаного вами пристрою протягом усього гарантійного терміну. Ми оперативно доставимо вашу покупку в будь-яке місто України, а в межах Дніпропетровська ця послуга буде надана нами абсолютно безкоштовно.