Ми працюємо, ми з України!

Холодильники Samsung

У цій категорії немає товарів

Холодильники від торгової марки Samsung

Холодильники Samsung від одного з найбільш затребуваних виробників вирізняються високою технологічністю і відмінною якістю, що дало їм змогу посісти провідне місце на ринку великої побутової техніки. Купити холодильник Sumsung можна в будь-якому форм-факторі, починаючи від однодверної міні-камери, закінчуючи холодильною шафою об`ємом до 770 л.

Серед основних ліній холодильників Samsung виробники звертають увагу користувачів на моделі класичного компонування, холодильники Side-by-side і Combi. До першого типу належать моделі з верхнім розташуванням морозильної камери, об`єм якої досягає 290 літрів. Розташована ж знизу морозильна камера моделей типу Combi займає більше половини загального обсягу холодильника. Холодильна та морозильна камери моделей Side-by-side розташовані поруч. Холодильники цієї лінійки зазвичай оснащені міні-баром і дозатором для нарізування та подачі льоду, а також мають зону свіжості, температура якої регулюється залежно від виду продуктів.

Ціна на холодильник Samsung залежить не тільки від загального об`єму холодильної та морозильної камери тієї чи іншої моделі, а й від використаних у ній технологій, розробленість яких є однією з основних переваг цього бренду.

Хочете купити холодильник Samsung?

Компанія Samsung є флагманом у розробці унікальних функцій для своєї продукції. Особливу увагу тут слід звернути на технологію Multi-Flow, яка являє собою багатопотокову систему охолодження повітря, що забезпечує індивідуальне кліматичне середовище для кожного продукту. Для миттєвого охолодження напоїв передбачено функцію "швидке охолодження", а для підтримання температури -1 °С у спеціальній зоні холодильника - функцію збереження свіжості. Для зберігання свіжих м`ясних продуктів використовується функція "м`яке заморожування", а режим "відтавання" підходить для періодів, коли холодильник не експлуатується. Нові моделі холодильників Samsung оснащені системою захисту від перепадів енергії та системою No Frost проти утворення льоду на стінках холодильних і морозильних камер.

Інтернет-магазин Технодар має в своєму розпорядженні широкий асортимент моделей цієї торгової марки і допоможе вам зробити вибір, а потім узгодити доставку холодильника Samsung по Дніпропетровську або іншим містам України.