Ми працюємо, ми з України!

Пральні машини Samsung

У цій категорії немає товарів

Пральні машини Samsung


Пральні машини Samsung забезпечують максимально делікатний догляд за речами, справляючись з будь-якими, навіть найскладнішими, забрудненнями. Їхньою основною перевагою є дуже зручна система управління, представлена LCD-дисплеєм з доступним користувацьким інтерфейсом. Сучасні технології, що використовуються у виготовленні такої техніки, дають змогу говорити про неї, як про одну з найсучасніших і найфункціональніших, тому, вирішивши купити пральну машину Samsung, ви зможете істотно економити час і сили, необхідні для прання білизни.

Унікальні особливості пральних машин Samsung


У розробці техніки цієї категорії виробники постаралися врахувати всі потреби своїх клієнтів. Таким чином, ви зможете вибрати пристрій, що максимально відповідає вашим житловим умовам. Вашій увазі представлені стандартні, вузькі і супервузькі пральні машини Samsung, габарити яких, однак, ніяк не вплинуть на результати прання. В даному випадку мова йде тільки про максимальні обсяги завантажуваної білизни.
На окрему увагу заслуговують унікальні технології, якими оснащені пральні машини Самсунг. Ексклюзивна функція EcoBubble, наприклад, значно підвищує продуктивність такого роду пристроїв, до 70% скорочуючи витрати електроенергії. У такому режимі основний вплив на білизну здійснюється не механічним способом, а завдяки утворенню з мийного засобу безлічі бульбашок ще до початку роботи машинки.
Система VRT Plus забезпечує збалансовану і практично безшумну роботу пристрою, а функція Eco Drum Clean піклується про автоматичне очищення внутрішніх стінок пральної машини. Унікальні барабани Diamond, якими оснащена продукція цієї категорії, захищає білизну від механічних пошкоджень, а система Volt Control запобігає будь-яким збоям у роботі техніки.

Переваги наших послуг


Інтернет-магазин "Технодар", піклуючись про комфорт своїх клієнтів, забезпечує максимально оперативну доставку товарів по всій території України і пропонує вибрати найбільш зручну для вас систему оплати. Ви можете розраховувати на високу якість кожної одиниці товару, а також на повну інформацію про вподобану вами модель техніки. Зверніть увагу на те, що в межах Дніпропетровська ми здійснюємо послуги з доставки абсолютно безкоштовно.