Ми працюємо, ми з України!

Витяжки Ventolux

У цій категорії немає товарів

Про бренд Ventolux

ТМ Ventolux - це український бренд, який серед перших з`явився на ринку побутової техніки для кухні. Компанія, заснована 2005 року, спочатку спеціалізувалася на виробництві кухонних витяжок, але вже до 2009 року значно розширила асортимент продукції, що випускається, і збільшила обсяги продажів. Сьогодні Ventolux є лідером серед українських компаній-виробників кухонної техніки, серед якої витяжки, духові шафи і варильні поверхні.

Коротка довідка про компанію Ventolux

Головний офіс компанії знаходиться в Києві, звідки ведеться управління виробничими потужностями, розміщеними не тільки в Україні, а й у Туреччині та Китаї. У виробництві продукції використовуються комплектуючі з Італії, Франції та Німеччини, що дає змогу домогтися високої якості, зберігши водночас відносно низькі ціни на побутову техніку. Ventolux досить упевнено тримається на ринку навіть в умовах жорсткої конкуренції. Причина тому - регулярні дослідження споживчого попиту, зокрема різнопланові опитування, що проводяться серед цільової аудиторії. Подібний аналіз даних дає змогу актуалізувати і модернізувати техніку відповідно до постійно мінливих вимог покупців. Тож дизайнери і конструктори, які розробляють нові моделі Ventolux, фактично втілюють у реальність запити пересічного споживача і проєктують техніку не тільки функціональну, а й стилістично сумісну з дизайном сучасного будинку.

Кухонні витяжки Ventolux

Асортимент кухонних витяжок Ventolux доволі широкий, з відчутним розбігом за дизайном, потужністю, функціоналом і ціною. Ці відмінності дають можливість споживачеві підібрати витяжку не тільки під будь-яку площу приміщення або інтер`єр, а й відповідно до передбачуваного бюджету.
Під торговою маркою Ventolux можна побачити витяжки для камінів, витяжки з оздобленням під дерево, а також декоративні, острівні, кутові, вбудовувані, похилі, телескопічні та стандартні витяжки, найпоширеніші на ринку побутової техніки. На особливу увагу заслуговують дизайнерські рішення, як-от широка колірна гама та різноманітні матеріали, що використовуються для оздоблення. Це і гартоване скло, і метал різних кольорів і типів, і дерев`яні панелі в чотирьох колірних варіаціях: слонова кістка, бронза, чорний антик і білий антик.
Загалом, модельний ряд кухонних витяжок Ventolux вписується у дві основні колекції - базову і топову:
Top collection - це лінійка ексклюзивної техніки з характерним дизайном і високою продуктивністю, від 1000 м? на годину. Це дає змогу якісніше очищати повітря в просторих приміщеннях, як-от апартаменти-студіо та кухні-вітальні.
Basic collection - це моделі з бюджетною ціновою політикою. Незважаючи на відносно невисоку вартість, такі витяжки технологічні, якісні, надійні і мають різноманітний, при цьому сучасний дизайн. У співвідношенні ціна-якість ця лінійка є оптимальною, тому і найпопулярнішою і затребуваною, з представлених брендом на ринку кухонної техніки в Україні та ближньому зарубіжжі.
В інтернет-магазині «ТехноДар» налічується до 200 моделей кухонних витяжок, серед яких Ventolux ALDO 60 INOX, VENTOLUX Milanello 60 WH, Ventolux ALDO 50 WH, Ventolux ALDO 50 BR, VENTOLUX Roma Lux 60 WH, Ventolux ROMA 50 WH LUX.

Вбудована кухонна техніка Ventolux, що вбудовується

В асортименті торгової марки Ventolux також є вбудовані духові шафи і варильні поверхні. Весь представлений ряд взаємопоєднується, зокрема з витяжками, тому підібрати техніку, яка гармонує одна з одною, не складе труднощів.
На ринку представлені різні види варильних поверхонь Ventolux: газові, електричні, комбіновані, електричні індукційні та склокерамічні - як стандартні чотирьохкомфорочні, так і компактні двокомфорочні плити. Загалом, є можливість вибрати свій варіант з урахуванням площі кухні та передбачуваного "навантаження" на плиту.
Окремої теми варті газові варильні поверхні - у своїй більшості, це моделі з автопідпалом, представлені в різних варіантах комплектації. За бажанням, можна купити поверхню з емальованими або чавунними решітками, з газ-контролем або без, з WOK-конфоркою або звичайними традиційними.
В інтернет-магазині "ТехноДар" можна вибрати варильну поверхню з більш ніж 60 варіантів, серед яких Ventolux VI 6004 TC BOOSTER, VENTOLUX VI 65 FZ TC, VENTOLUX HG320 EE (INOX) 2, Ventolux HSF320 (X) 3, Ventolux HG320G CTB (BK) 5, VENTOLUX HSF640-D3 C (BK), Ventolux HE302 (X) 3.
Духові шафи Ventolux представлені у двох стилістичних напрямках - "Модерн" і "Рустика". Для виготовлення техніки застосовують як сучасні, так і перевірені роками матеріали - жароміцне загартоване скло, емальовану сталь і нержавіючу сталь Anti finger, яка вирізняється простотою в догляді й дає змогу витрачати набагато менше часу та сил на підтримання чистоти.
Духовки Ventolux можуть бути різної комплектації і з різними системами управління - від звичайних, звичних усім, поворотних ручок до сенсорних кнопок і LCD-екранів. Низка моделей - це духовки з тангенціальною системою вентиляції, що відповідає за поступове охолодження поверхонь камери, що зі свого боку здатне надовго зберегти покриття в первозданному вигляді.
Для покупців, які віддають перевагу мобільній побутовій техніці, Вентолюкс пропонує настільні духові печі різного об`єму, дизайну та комплектації.
Пропозиція від інтернет-магазину "Технодар" налічує понад 30 моделей духових шаф від Ventolux, зокрема Ventolux NERO, Ventolux BLANCO, Ventolux Calgary, Ventolux SEVILLA, Ventolux ALBERTA, Ventolux Amoretto.

Ventolux - гарантія якості

Якість техніки, а також її надійність і довговічність підкріплюються гарантією від виробника і безкоштовним сервісом під час гарантійного терміну, в офіційних сервісних центрах. Дізнатися більше про бренд Ventolux, а також підібрати і купити побутову техніку для кухні можна в телефонному режимі за номерами, вказаними в розділі Контакти.