Ми працюємо, ми з України!

Пральні машини Whirlpool

У цій категорії немає товарів

Пральні машини Whirlpool


Пральні машини Whirlpool мають унікальні якості, які покликані повністю задовольняти вимоги клієнтів до такого роду побутової техніки, забезпечуючи економну витрату прального порошку, дбайливо доглядаючи за тканиною ваших речей, а також демонструючи бездоганні результати прання. Висококласні експлуатаційні характеристики продуктів цього виробника доповнює гармонійний дизайн, що є важливою причиною для рішення клієнта купити пральну машину Whirlpool.
Товари цієї категорії умовно диференціюють на два основних типи: моделі з фронтальним і вертикальним завантаженням, від чого залежить максимальний об`єм завантажуваної білизни, функціональність і, відповідно, ціни на пральні машини Whirlpool.
Незалежно від типу тканини та об`єму речей, які ви маєте намір прати, вам буде запропоновано оптимальний режим і забезпечено ідеальний результат прання. У новій лінійці пральних машин Whirlpool Carisma представлені моделі з унікальним дизайном, який підкреслює їхню високу технологічність. У цих машинах передбачено широкий тонований люк з діагоналлю 44 см для зручного завантаження білизни вагою до 9 кг. Для вибору необхідного режиму прання розробники обладнали пральні машини Вірпул зручним сенсорним дисплеєм.
Нові моделі оснащені технологією "6-те почуття", завдяки якій забезпечується економна витрата води та енергії завдяки інтуїтивному розпізнанню машиною ваги речей, що завантажуються, від чого залежить встановлення відповідного циклу прання. Пральні машини Whirlpool мають "А+++" клас енергоспоживання, завдяки чому забезпечується економія до 30 % електроенергії. Особливою популярністю серед користувачів користуються машини з максимальною місткістю, які забезпечують більш високу якість прання завдяки великому простору, де рівень тиску менший, а здатність порошку проникати в тканину одягу - більша.
Внутрішні поверхні пральних машин Whirlpool мають антибактеріальне покриття Microban, що забезпечує її стерильність упродовж довгого часу. Система Aquastop оберігає пральну машину від протікань при виникненні поломок, а технологія Clean + забезпечить ідеальний результат прання навіть при низькій температурі води.
Інтернет-магазин Технодар має в своєму розпорядженні широкий асортимент товарів від даного виробника і допоможе вам купити пральну машину Whirlpool з доставкою по Дніпропетровську, а також за його межами.